Drim Robotics na targach Automatica
17 maja 2022
W dniach 10-12 maja jako Drim Team mieliśmy przyjemność wspólnie z Omron uczestniczyć w targach Warsaw Industry Automatica w Nadarzynie.
Wraz z innymi firmami reprezentowaliśmy Południe Polski na stoisku Klastra Silesia Automotive&Andvanced Manufacturing.
Te kilka dni obfitowało w ciekawe spotkania, biznesowe rozmowy oraz poszukiwania potencjalnych nowych Klientów.
Cieszy fakt sporego zainteresowania naszymi produktami które powstają w Czechowicach-Dziedzicach : Respiro, T- Box, covery ochronne .
Wyprodukowana specjalnie na to wydarzenie skrzynia transportowa cobota – prosto z parkingu pojechała do naszego partnera biznesowego firmy Omron.
Następne nowe zamówienia pojawiają się już na ekranach komputerów Drim Robotics:-)
Na kolejnej edycji na pewno też będziemy – do zobaczenia !





Inne wpisy
13 marca 2023
Tampodruk w ofercie Drim Robotics
Oferujemy zdobienie i uszlachetnianie półproduktów i wyrobów gotowych techniką tampodruku. Proponujemy zastosowanie farb jednoskładnikowych do tworzyw takich jak: ABS, polistyren, szkło, ceramikę, twarde PCV, SAN, drewno, papier,
18 maja 2021
Hunter Innovation Festival 3-16 maja 2021 – Newcastle, Australia
Nasz cobot Universal Robots wziął udział w imprezie Hunter Innovation Festival w Australii. Na zaproszenie naszego partnera 3DT wysłaliśmy w celach demonstracyjnych robota zabezpieczonego w naszych modułowych