Drim Robotics edukuje !

Drim Robotics wspólnie z Akademią Techniczno-Humanistyczną z Bielska-Białej edukuje młodzież! 

W nowo powstałym Science Point w bielskiej galerii Gemini pokazujemy jak ważne od najmłodszych lat jest dążenie do własnego celu, poszerzanie horyzontów i nauka – która kiedyś ma pomagać wpierać pasje i rozwój w życiu zawodowym. 

Science Point to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w polskim centrum handlowym, kierowane do dzieci, ale także do dorosłych i seniorów.  

Science Point regularnie organizowane będą m.in. warsztaty i pokazy popularnonaukowe związane np. z projektowaniem robotów.    

Nie zabraknie tutaj także eksperymentów fizycznych i chemicznych, wykładów propagujących zdrowy tryb życia i ekologię, warsztatów teatralnych i plastycznych, zajęć z wykorzystaniem druku 3D czy zajęć językowych. 

Naszcobot Universal Robots jest jednym z ulubionych punktów zwiedzania Minicentrum Nauki ATH – młodzież z zaciekawieniem obserwuje cobota współpracującego z człowiekiem na liniach produkcyjnych fabryk i zakładów a tutaj przenoszącego kule bilardowe :-).

Cobot transportowany jest w skrzyni TBOX której jesteśmy producentem a do przenoszenia elementów o wadze nawet do 20 kg wykorzystuje generator próżni Respiro – który także powstaje w naszej firmie.

Wróć do wszystkich wpisów

Inne wpisy