DRIM na na targach ITM w Poznaniu

W dniach 31 maja – 3 czerwca 2022 uczestniczyliśmy wspólnie z Dematec w Targach ITM Industry Europe 2022.

To wydarzenie najbardziej nowoczesnych technologii przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej a same Targi Poznańskie obchodziły w tym roku 101 rocznicę swojego istnienia.

Oferty przedstawiało ponad 600 wystawców a liczba odwiedzających przekroczyła 11 500 osób.

Blisko 50% wystawców ITM Industry Europe to firmy zagraniczne z Austrii, Belgii, Chin,Francji,Indii, Niemiec,Szwajcarii,Czech,Szwecji,Wegier,Tajwanu,Włoch,Wielkiej Brytanii.

W ciągu 4 dni wspólnie z naszymi Kolegami z firmy Dematec prezentowaliśmy nasze produkty – generator próżni Respiro, magazyn do załadunku CNC, skrzynie transportowe cobotów TBOX, covery ochronne paneli sterujących mające zastosowanie w automatyzacji i robotyzacji fabryk, zakładów produkcyjnych, firm zarówno tych dużych jak i mniejszych.

Odbyliśmy dziesiątki ciekawych rozmów z potencjalnymi nowymi Klientami – którzy z chęcią słuchali o naszych realizacjach w kraju i zagranicą oraz bogatym doświadczeniu.

Dobrze było też spotkać znajomych z którymi współpracujemy od lat. Rekomendacje pozwalają nam się rozwijać i dają motywację do jeszcze bardziej zoptymalizowanej i efektywnej pracy.

Znamy już datę kolejnej edycji 2023 roku – więc do zobaczenia za rok !

Wróć do wszystkich wpisów

Inne wpisy