Tampodruk dla Twojej firmy

Oferujemy zdobienie i uszlachetnianie półproduktów i wyrobów gotowych techniką tampodruku.

Proponujemy zastosowanie farb jednoskładnikowych do tworzyw takich jak: ABS, polistyren, szkło, ceramikę, twarde PCV, SAN, drewno, papier, skóra i materiały skóropodobne, elementy malowane proszkowo, akryl, polietylen. Możliwe jest przygotowanie dowolnego koloru według wzornika kolorów Pantone.

Tampodruk ma szerokie zastosowanie i sprawdza się zwłaszcza podczas realizacji gadżetów reklamowych na zamówienie. Dzięki możliwości zadrukowania wklęsłych i wypukłych powierzchni technika ta sprawdza się w przypadku długopisów, breloków, zapalniczek, pendrivów, smyczy, opakowań, czy nawet niedużego sprzętu RTV i AGD. Wyjątkowo popularny jest również tampodruk na kubkach i szklankach reklamowych. Naniesione na wybrany przedmiot nadruki, np. logotypy, adres strony www, kontakt lub hasła reklamowe są doskonale czytelne i wyraźne, a także idealnie odwzorowują oryginalny wygląd.

Jakie wspólne korzyści procentują?

Wysoka powtarzalność wyrobów

Produkty mają dokładnie taką same parametry jakościowe

Zawsze na czas

Znajdziemy wspólnie optymalne terminy realizacji zlecenia

Rozpoznawalność marki

Materiały marketingowe wysokiej jakości w korzystnej cenie

Nie możesz się zdecydować?

Zachęcamy do kontaktu - przekonamy Cię jak wiele wniesie nasza współpraca
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Tampodruk?

Tampodrukto technika drukowania, która polega na znakowaniu nieregularnych i nierównych powierzchni wykonanych z różnorodnych materiałów.
Sekretem tej techniki jest przenoszenie farby z wykorzystaniem miękkiego, najczęściej silikonowego stempla, nazywanego od nazwy tej technologii tamponem.

Tampodruk jako uniwersalna metoda zadruku sprawdza się podczas znakowania szkła, plastiku, drewna, ceramiki, gumy, czy metalowych gładkich lub szorstkich powierzchni. To idealny sposób na zadrukowanie małej, jak i większej partii gadżetów reklamowych, który nie należy do kosztownych metod.

Farby dwuskładnikowe (utwardzane) stosowane są na metale, powierzchnie metalizowane, polipropyleny i gumę.