Kim jesteśmy?

Firma Drim Robotics powstała w roku 2013, jako połączenie indywidualnych doświadczeń wspólników, którzy ją założyli. Doświadczenia te oparte są na ponad 15-letniej praktyce zawodowej w różnorodnych środowiskach pracy. Jesteśmy pasjonatami od wielu lat związanych z robotyzacją. Wraz z ukończeniem wielu projektów, wykrystalizowała się zgrana grupa praktyków o interdyscyplinarnych kompetencjach.

Nasze motto: „jeśli coś się da uruchomić – uruchomimy” jest sercem i motorem naszej firmy, która jest w stanie zagwarantować klientom dyspozycyjność wysoko wykwalifikowanego personelu. Prace związane z programowaniem robotów obejmują zakres od paletyzacji do spawania punktowego i mig/tig, cięcia plazmowego i kontroli wizyjnej.

Mocnym punktem naszej firmy jest duża znajomość wielu zrobotyzowanych systemów produkcyjnych, wysoka elastyczność i umiejętność dostosowania się do różnorodnych wymagań klientów. Jesteśmy europejskim leaderem w produkcji coverów ochronnych paneli operatorskich wszystkich popularnych modeli robotów.

Od 2017 roku rozpoczęliśmy produkcję osłon ochronnych na panele operatorskie. Osłony amortyzują wstrząsy, są wykonane z materiału odpornego na chemikalia. Osłony zaprojektowane są w celu ochrony panelu robota przed uszkodzeniami w razie upadku, co zapewnia komfort pracy i uniknięcie ryzyka utraty ciągłości produkcji i kosztów. Każdy rodzaj osłony ochronnej panelu może być dostarczany z osłoną ekranu, zabezpieczającą przed klejem, kurzem, olejem lub podobnym zanieczyszczeniom, porównywalną do tej stosowanymi w telefonie komórkowym.

Poznaj historie naszych klientów

Co nas wyróżnia

Jedyny producent coverów w Europie

Jesteśmy jedynymi w Europie producentami coverów ochronnych do paneli sterujących robotów dla wszystkich popularnych modeli.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zbieraliśmy przez 15 lat przy programowaniu robotów takich jak Comau, Kuka, ABB, Motoman, Fanuc, Omran, Universal Robtos.

Wiedza i niezawodność

Mocnym punktem naszej firmy jest znajomość wielu zrobotyzowanych systemów produkcyjnych i umiejętność dostosowywania działań do potrzeb klientów.

Certyfikowany integrator Universal Robots

Jako autoryzowany integrator zapewniamy pełne wsparcie w procesie analizy, testów oraz kompleksowego przygotowania stanowiska w oparciu o coboty Universal Robots.

Czym się zajmujemy w Drim Robotics?

Jesteśmy firmą podwykonawczą, projektującą i realizującą systemy zrobotyzowanej kontroli maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych, środowisk procesowych i innych urządzeń zautomatyzowanych.

Celem naszej pracy jest integrowanie robotów z systemami automatyki. Nasz zespół przy pomocy specjalistycznej wiedzy tworzących go ekspertów, określa indywidualne wymogi, a następnie dokonuje oceny możliwości zintegrowania robotów z procesami produkcyjnymi, zoptymalizowania czasów pracy operacji automatycznych, osiągnięcia wyznaczonych założeń dotyczących jakości wyrobu.

Poznaj naszych partnerów

Automatyzacja na wyciągnięcie ręki

Rozwiń swoje możliwość i zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze produkty usprawnią działania twojej firmy i poprawią komfort pracy. Porozmawiajmy o automatyzacji procesów w Twojej firmie

Skontaktuj się z nami